}

GONGOVÁ KOUPEL S BARČOU MUSIL V NEDĚLI 9.6. 17:30-19H

foto

AHOJ MILÍ!

máte už dárek pro své drahé ženské polovičky ke dni matek? nebo se chcete vyladit oba dva v páru? 

UŽ DLOUHO vás lákají vibrace gongu? nebo o nich slyšíte porprvé?

Přijďte osobně v neděli 9.6.2024 na gongovou koupel s Barborou Musil k nám do Lotus centra v Břeclavi  Začínáme 17:30, vyladíte svou energii a gongová vibrace posbírá přípravené vše to, co má z těla odejít.

 

Cena: 350,-

Kde: Lotus centrum Břeclav

Kdy: v neděli 9.6.2024

Registrace: Recepce Lotus centra

                   Na telefonním čísle: 739918000 

!Vhodné pro začátečníky i pokročilé muzikoterapeutisty!

Gong je idiofonický hudební nástroj, tedy nástroj, který hraje celým svým tělem. Je jedním z nejstarších hudebních nástrojů na světě a jeho název je odvozený od zvuku, který vydává "ongongongong".
Gongová lázeň je relaxační zážitek, při kterém se nepoužívá žádná voda - to jen pro upřesnění. Při gongové lázni se "koupete" ve vlnách zvuku. Rozezníme-li gong, zvukové vibrace vyplní prostor a všichni, kteří se nacházejí v tomtéž prostoru, mohou na vlastním těle pocítit "živé", vibrující tóny.
Účinky gongové lázně 
Tóny gongu působí ozdravně na fyzické tělo i psychiku tím, že navozují meditativní stav. Vědomí člověka přechází z hladiny beta do hladin alfa, theta či dokonce delta mozkové činnosti, v nichž tělo přirozeně regeneruje.
Vibrace gongu vstupují do těla, snižují napětí, uvolňují mysl i tělo. Hluboké uvolnění těla přispívá k rozpouštění a odstraňování bloků v těle. Zlepšuje se lymfatický tok, zrychluje se krevní oběh a aktivizuje se nervový systém. Dochází k detoxikaci organismu: "nalepený buňkový odpad" se může prostřednictvím vibrace uvolnit do systému a odejít z těla ven.
V průběhu gongové lázně může účastník prožít celou řadu emocí, které jsou stimulovány různými zvuky. Může se dostavit pocit radosti a veselí, ale i smutek nebo strach. I přesto, jakmile vibrace gongu ztichnou, každý účastník popisuje stav hlubokého vnitřního klidu.
Gongová lázeň je zároveň i duchovním zážitkem. Účastníci se setkávají se svým vnitřním já, zažívají pocit jednoty, osvobození a vnitřního míru. Často hovoří o rozšířeném stavu vědomí. Určitě není náhodou, že se gong již po staletí používá v mnoha kulturách při spirituálních obřadech.
Jak probíhá gongová lázeňVyhraďte si prosím 90 minut, z toho bude 45 minut věnováno hře na gong. Na začátku a na konci zapojuji do hry i další hudební nástroje, jejichž zvuky přispívají ke snazšímu uvolnění (na začátku lázně) a k pozvolnému probouzení (na konci lázně). Před samotným začátkem gongové lázně budete vyzváni, abyste se položili nebo posadili do pohodlné pozice a se zavřenýma očima se vydali na cestu s gongy. Každou gongovou lázeň zakončuji sdílením.
Vibrace GONGU
-Stimuluje imunitní systém (buňky se během hraní dostanou do neutrálního stavu a mohou tak nastartovat vlastní proces sebeléčení)
-Uvolňuje neutichající myslSnižuje stres a úzkostPomáhá zlepšovat spánek (již 45 minut zvuku gongu působí na tělo jako hluboký spánkový cyklus)
-Nabije vás energií
-Zlepšuje duševní a emoční čistotu
-Čistí a harmonizuje čakry
-Zmírňuje fyzickou bolest
-Vibrace působí pozitivně na naše jemnohmotná těla, kde mohou odblokovávat podvědomé vzorce

 

Be Lotus :-)

 

další novinky

CENTRUM

 

 

Tel: +420 739 918 000
Email: recepce@lotuscentrum.cz

Na Hrůdách 1147, 69002 Břeclav

Zimní otevírací doba
Po-Ne 9:00 – 21:00
(od 17.října 2023)

Letní otevírací doba
Po-Ne 15:00 – 21:00
(19.4.2023 – 16.10.2023)

Hlavní tenisová sezóna 
19.10.2023 – 19.4.2024