}

Víkend v Rovnováze

foto

Ahooj!!

vítej na Víkendu v Rovnováze :-)

Jaro v plné síle přivítáme 31.3.- 2.4. 2023 na Víkendu v Rovnováze v oblíbeném komplexu Benátky 214 ve Vranově nad Dyjí!

Těšíš se na malé překvapení, wellness i okolní přírodu?

Na plnou vegetariánskou penzi, která nejen k Yóze patří,

Na hýčkání se v nádherných pokojích, kde se náramně spí?

Víš, že Tě přivítají 3 lektorky a bohatý pohybový program vevnitř a možná i venku?

TENTOKRÁT NÁM NEJSPÍŠ VYJDE I PROHLÍDKA ZÁMKU, OTEVÍRÁ SE TOTIŽ 1.4. :)

My už se těšíme na každého z vás, tentokrát to bude veliké, opět obohacující, inspirující a transformační - překročíme komfortní zónu v několika oblastech :-)

Kdy? 31.3.- 2.4.2023 (pá 15:00-ne 10:00)

Za kolik? 4990,-

Kde? Benátky 214, Vranov nad Dyjí

Jak se přihlásit? napiš email na panajotovova@gmail.com nebo volej 733647007 - po přihlášení Ti pošleme podrobný email s harmonogramem (email bude rozesílán od 27.2. - přihlašovat na mail se můžeš kdykoli už celý leden/únor)

3 lektorky - Jitka Kudláček Szabó + Šárka Veselá + Janča Panajotovová

Zážitek, který Tě posune vpřed a zároveň pohladí svou péčí <3

 

Be Lotus FIT

ZA LOTUS TEAM, vaše Janča :-)

Představení lektorek bude dostupné tady od 10.3. a budeme každou zvlášť prezentovat a zveřejňovat aktuálně i na sociálních sítích FB/Inst.

 

Šárka Veselá

Jsem člověk hlavou v oblacích a plním si své cíle.   

Je mi 36 let a mám dvě dcery. Cvičení na balanční desce se věnuji aktivně dva roky. 

V lednu 2022 jsem začala spolupracovat s výrobcem balančních desek Woodboards, které se vyrábí ve Veselí nad Moravou, nakoupila od něj několik desek a pustila jsem se do trénování balanční dovednosti. Netrvalo dlouho a zájem rostl i o workshopy u různých sportovních klubů a dokonce škol. Koncem roku 2022 jsem začala trénovat na deskách i v Lotus centru. 

 Mimo to se věnuji už dva roky cvičení s vlastní vahou - kalistenice a street workoutu. Naučila jsem se některé težké pozice jako je například human flag, stojka, planche, crow pose atd. Tento typ cvičení nemá mnohdy daleko od jógy a tak určité prvky, aplikovatelné na balanční desku, učím i na svých hodinách. 

Těší mě, že můžu své dovednosti předávat dál lidem, protože si stojím za tím, že cvičení na balanční desce Woodboards je nejlepší na posílení středu těla, HSS (hlubokého stabilizačního systému) a nohou a velmi účinně aktivuje činnost mozku. Navíc je trenink na desce velká zábava a je proto velmi vhodný pro většinu lidí.

Bc.Jitka Kudláček Szabó, Dis.

Ahooj :-) kdo jsem?

Masérka, doteková terapeutka (reflexní terapie, spoušťové body a myofasciální techniky 20 let ), tantrička, instruktorka pohybových aktivit s 26 letou praxí (spinn, joga, tanec, posilování, prvky pilates, body groove, balanční cvičení...atd), tanečníce, bývalá vrcholová sportovkyně M Latinskoamerických tanců, lektorka školy pánevního dna. Vedu ženské kruhy, trošku koketuji s muzikoterapií...léčením a osobnostním rozvojem....:-)

Mgr.Bc.Jana Panajotovová

Ahooj milí :-) něco o mně?

Jsem lektorka spiningu, yógy, letitá tanečnice všech stylů a příznivkyně všech druhů pohybových aktivit. Od r. 2003 jsem se začala věnovat studiu lidského těla na vysoké škole, prošla jsem si necelé tři roky studiem stomatologie, a pak zjitila že fyzioterapie a management zdravotnictví bude lepší, flexibilnější volbou.

Jsem tedy také Fyzioterapeutka, Yogaterapeutka a mým životním smyslem i posláním je pomoc lidem ve fyzické i psychické oblasti. Technik i praxe mám za sebou mnoho (metoda Mojžíšové, Smsystém, Dornova metoda, Reflexologie, Pánevní dno, Diastáza, a další). Vedu lekce yógy, ženské kurzy a dávám život projektům v podobě workshopů, které otvírají možnosti sebepoznání. Být lektorkou, fyzioterapeutkou a manažerkou projektů (+workshopů) je přesný typ práce, který souladí s mou duší, souladí s terapií pohybem, souladí s mým životem.

Jsem maminkou 3 dětí (první dítě císařem, pak další dvě přirozeným porodem) a beru život s lehkostí tak, jak přichází. Jsem věčná optimistka a mám ráda rovnováhu, smysluplnost, spravedlnost, miluji spolupráci s podobně zaměřenými lidmi i rozvoj a posuny klientů, se kterými sama rostu a vyvíjím se. Děti a rodina jsou pro mě vyjádřením nejhlubších hodnot, a proto také rodinnou atmosféru a koncepci s manželem budujeme v pohybovém centru Lotus v Břeclavi. Rodina je základní jednotka a laskavé mezilidské vztahy pro nás vždy byly, jsou a budou tím nejdůležitějším aspektem spokojenosti.

A stejně jako je v zákulisí rodiny důsledná a každodenní práce, beru to stejně tak u Lotus centra, každodenní práce s vizemi, cíli a strategickými projekty. Lotus centrum je "naše dítě", kterým jsme schopni lidem předávat a ukazovat techniky prevence, zdraví a osobnostního růstu v každodenním životě. Jsme pyšní, že jste naší součástí - Lotus centrum - centrum energie, pohybu, zdraví a harmonie :-)

 

 

 

 

Storno podmínky POBYTU:

- odhlášení pobytu déle než 3 týdny předem: vrácení celé částky za pobyt

- odhlášení 14 dní předem: storno 1000,-

odhlášení kratší než 7DNŮ(VČETNĚ) před zažátkem pobytu: storno celé částky 4990,-

 

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI :-)

 

BE LOTUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

další novinky

CENTRUM

 

 

Tel: +420 739 918 000
Email: recepce@lotuscentrum.cz

Na Hrůdách 1147, 69002 Břeclav

Zimní otevírací doba
Po-Ne 9:00 – 21:00
(do 18.4.2023)

Letní otevírací doba
Po-Pá 10:00 – 22:00
So-Ne 13:00 – 22:00
(19.4.2023 – 16.10.2023)

Hlavní tenisová sezóna 
19.10.2022 – 19.4.2023